Relación de inscritos en la XIX Carrera Popular y VII Medio Maratón Ferreirúa 2008

Circuito B 1.900 m.

(Relación por orden alfabético del primer apellido)

 
Apellido Nombre Localidad Sexo Categoría Colegio Dorsal
Acemel García María Monforte M De 10 a 12 anos Ferroviario 284
Agulleiro Beraza Idoia Bugallido - Ames M De 10 a 12 anos   200
Álvarez Grahovec Vanessa Monforte M De 10 a 12 anos Ferroviario 277
Andrade Míguez Rodrigo Pobra do Brollón H De 10 a 12 anos CEIP Pobra do Brollón 291
Antao Marjorie Ourense M De 10 a 12 anos Pabellón Ourense 309
Antao Maxime Ourense H De 10 a 12 anos Pabellón Ourense 308
Arias Moreiras Álvaro Monforte H De 10 a 12 anos Escuela Municipal Atl. Ourense 276
Becerra Bermúdez Brais A Silva - Cerceda H De 10 a 12 anos Atlética A Silva 288
Blanco Álvarez Laura María Lugo M De 10 a 12 anos   205
Blanco González Jezabel Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 207
Campos Garza Alejandra Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 226
Cao Vázquez Jordi Sarria H De 10 a 12 anos La Merced 300
Carneiro Salvador Cintia Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 234
Carnero López Javier Sarria H De 10 a 12 anos La Merced 306
Casar Cocheteux Clara Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 214
Castiñeira Rodríguez Alejandro Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 220
Castro García Lucía Lalín M De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 265
Castro Garrote Antía Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 256
Castro Garrote Paula Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 254
Castro Gutiérrez David Monforte H De 10 a 12 anos Divina Pastora 272
Castro Unsaín Oscar Pobra do Brollón H De 10 a 12 anos CEIP Pobra do Brollón 289
Castro Unsáin Andrea Pobra do Brollón M De 10 a 12 anos CEIP Pobra do Brollón 293
Cunha Paulo Portugal H De 10 a 12 anos Nataçao e Cultura 203
Dapena Pérez Amanda Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 252
Dias Luisa Portugal M De 10 a 12 anos Nataçao e Cultura 202
Díaz Castro Yerai Sarria H De 10 a 12 anos La Merced 301
Díaz García Andrea Sarria M De 10 a 12 anos La Merced 312
Díaz Losada Javier Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 249
Díaz Maceda Diego Lugo H De 10 a 12 anos   267
Durán Quivedo Anxo Vilagarcía H De 10 a 12 anos   311
Fernández Cortiñas Carmen Ferreirúa M De 10 a 12 anos Cristo Rey 290
Fernández Giraldez Jenifer Porriño M De 10 a 12 anos Atletismo Porriño 307
Fernández López Nerea Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 253
Fernández Martínez Kristian Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 245
Fernández Martins Lidia Ferreirúa M De 10 a 12 anos Cristo Rey 297
Fernández Reverté Manel Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 246
Fouces Fernández Samuel Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 235
García Docampo Javier Lalín H De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 262
García García Jorge Lalín H De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 247
García Garza Fátima Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 227
García Garza Miguel Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 230
García Luaces Iván Monforte H De 10 a 12 anos Ferroviario 282
García Rodríguez Adrián Monforte H De 10 a 12 anos Ferroviario 286
Gil Figueiras Marta Lalín M De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 266
Gómez Goyanes Zaira Sarria M De 10 a 12 anos La Merced 298
Gondá Nieves Alejandro Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 236
González Rodríguez Nahir Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 213
Guagua Benítez Allan Jordy Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 221
Hernández Campos Paula Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 228
Huanay De Dios Álvaro Ari Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 251
Iglesias Fernández Daniel Lalín H De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 263
Javier Ortega Ana Antonia Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 229
Lauda Durán Cristóbal Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 216
Ledesma Cifuentes Brian Sarria H De 10 a 12 anos La Merced 302
Lombardía Rodríguez Gael Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 208
López Castro Uxía Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 206
López Freán David Pobra do Brollón H De 10 a 12 anos CEIP Pobra do Brollón 294
López González Clara Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 210
López Tadeo Xela Sarria M De 10 a 12 anos La Merced 299
López Valdés Lois Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 222
Martínez Álvarez María Monforte M De 10 a 12 anos   269
Martínez Chaos Xabier Sarria H De 10 a 12 anos La Merced 303
Martínez De Castro Raquel Ourense M De 10 a 12 anos Escuela Municipal Atl. Ourense 224
Mora Núñez Nayara Monforte M De 10 a 12 anos Ferroviario 280
Novo Pardavilla María Jesús Cangas de Morrazo M De 10 a 12 anos   204
Novo Rodríguez Nerea Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 212
NULO NULO NULO M De 10 a 12 anos Colexio Novo 258
Pagaza Cadarso Javier Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 237
Parada González-Zaera José Ignacio Ferreirúa H De 10 a 12 anos La Merced 201
Paz Fraga Alicia Fene M De 10 a 12 anos   310
Pereira Guerra Isaura Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 231
Pérez Abad Jacobo Ourense H De 10 a 12 anos Academia Postal 244
Pérez Dasilva Alejandro Ourense H De 10 a 12 anos   287
Pérez González Aldara Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 255
Pérez Madarnás Miguel Monforte H De 10 a 12 anos Ferroviario 281
Pérez Prieto Raúl Monforte H De 10 a 12 anos Escuela Municipal Atl. Ourense 223
Pérez Rodríguez David Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 232
Pérez Sánchez Marcos Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 238
Pimentel Pérez Miguel Ourense H De 10 a 12 anos Franciscanas 243
Piñeiro García Gemma Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 257
Pozo Rodríguez Lucía Pobra do Brollón M De 10 a 12 anos CEIP Pobra do Brollón 295
Rivero Novelle Alejandro Monforte H De 10 a 12 anos Divina Pastora 275
Rodríguez Blanco Domingo Antonio Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 233
Rodríguez Díaz Domingo Monforte H De 10 a 12 anos Divina Pastora 274
Rodríguez González Paulo Ramón Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 250
Rodríguez González Rubén Lalín H De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 261
Rodríguez López Luis Miguel Sarria H De 10 a 12 anos La Merced 304
Rodríguez Pérez Miguel Pobra do Brollón H De 10 a 12 anos CEIP Pobra do Brollón 292
Rodríguez Piñeiro Edgar Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 219
Rodríguez Rodríguez José Lugo H De 10 a 12 anos   270
Rodríguez Santomé Alejandro Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 248
Rodríguez Valcarcel Alba Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 225
Rodríguez Vázquez Borja Monforte H De 10 a 12 anos Divina Pastora 273
Romero González Paula Monforte M De 10 a 12 anos Ferroviario 285
Rubio Rego Pablo Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 215
Saco Sánchez Mateo Monforte H De 10 a 12 anos Ferroviario 278
Sánchez López Miguel Sarria H De 10 a 12 anos La Merced 305
Sánchez Riol Laura María Ourense M De 10 a 12 anos Academia Postal 242
Santos Martín Mario Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 218
Súñer Díaz Carlos Monforte H De 10 a 12 anos Colexio Novo 217
Taboas Rodríguez María Monforte M De 10 a 12 anos A Gándara 239
Vales Martínez Juan Carlos Ferreirúa H De 10 a 12 anos Cristo Rey 296
Vázquez De Jorge Ismael Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 241
Vázquez Expósito Yanira Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 209
Vázquez González Diego Monforte H De 10 a 12 anos Ferroviario 283
Vázquez Pérez Diego Monforte H De 10 a 12 anos A Gándara 240
Vázquez Rodríguez Manuel Monforte H De 10 a 12 anos Divina Pastora 271
Vega Corral Cesar Monforte H De 10 a 12 anos Ferroviario 279
Viana Fernández Anabel Lalín M De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 259
Viana Soto Alba Lalín M De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 264
Viana Soto Diego Lalín H De 10 a 12 anos Escola Atletismo Deza 260
Vila Franco Sergio Ferreirúa H De 10 a 12 anos   268
Willíams Cidré Kora Monforte M De 10 a 12 anos Colexio Novo 211