Relación de inscritos en la XXII Carreira Popular y X Medio Maratón Ferreirúa 2011

Circuito B 1.900 m.

(Relación por orden alfabético del primer apellido)

 
Apellido Nombre Localidad Sexo Categoría Colegio Dorsal
Alonso Maciel Lidia Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1349
Álvarez López Iván Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1350
Bega Buján María Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1363
Caderno Pérez Cielos Carballiño M De 12 a 13 anos IES Nº1 Carballiño 1493
Cagide García María Lalín M De 14 a 15 anos Escola Atletismo Deza&quot 1467
Campos Garza Alejandra Monforte M De 14 a 15 anos A Gándara 1377
Casal Pérez Juan Monforte H De 14 a 15 anos   1392
Cerdeira Molina Manuel Monforte H De 12 a 13 anos A Gándara 1372
Corral Qebrada Alba Lugo M De 10 a 11 anos   1391
Corral Quebrada Lara Lugo M De 12 a 13 anos   1393
Cota López Daniel Monforte H De 12 a 13 anos Ferroviario 1459
Darriba Corral Kevin Lugo H De 10 a 11 anos   1444
De La Torre López Juan Carlos Monforte H De 14 a 15 anos A Gándara 1381
Díaz López Lucía Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1353
Díaz Pérez Alejandro Monforte H De 12 a 13 anos Ourense Academia Postal 1394
Díaz Quintián Nicolás Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1344
Diéguez Porto Adrián Lugo H De 12 a 13 anos Franciscanos 1390
Domínguez Fernández Aurora Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1348
Domínguez Fernández Victor Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1345
Estrela Da Silva Vania Francisca Pobra do Brollón M De 10 a 11 anos CEIP Pobra do Brollón 1389
Fernández Díaz Marta Ourense M De 10 a 11 anos   1343
Fernández Grande Miguel Ángel O Barco H De 12 a 13 anos   1339
Fernández López Saleta Monforte M De 12 a 13 anos A Gándara 1375
Fernández Rodríguez Domingo Monforte H De 12 a 13 anos IES Río Cabe 1445
Figueiras Quiroga Nayara Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1354
Franco García Sara Monforte M De 10 a 11 anos Ferroviario 1474
Franco Segura Berta Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1361
Fuente Parrado Sara Monforte M De 10 a 11 anos Ferroviario 1475
García Garza Fátima Monforte M De 14 a 15 anos A Gándara 1378
García Garza Miguel Monforte H De 14 a 15 anos A Gándara 1379
García Lemos Manuel Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1351
García Pérez Mariam Monforte M De 12 a 13 anos Ferroviario 1468
García Rodríguez David Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1358
García Vázquez Iago Monforte H De 12 a 13 anos Colexio Novo 1446
Gil Figueiras Anxo Lalín H De 10 a 11 anos Escola Atletismo Deza&quot 1453
Gómez Usero Carmen Lugo M De 12 a 13 anos Franciscanos 1340
Gontad Bello Ana Isabel Monforte M Especial Prodeme 1480
González Alonso Iván Lalín H De 12 a 13 anos Escola Atletismo Deza&quot 1462
Gonzalez Besteiro Brais Pobra do Brollón H De 12 a 13 anos CEIP Pobra do Brollón 1385
González Castro José Matías Quiroga H De 12 a 13 anos IES Quiroga 1384
González López Noel Monforte H De 12 a 13 anos Ferroviario 1471
González Rodríguez Henar Monforte M De 12 a 13 anos A Gándara 1367
González Rodríguez Nahir Monforte H De 14 a 15 anos A Gándara 1382
González Vázquez Samuel Monforte H De 12 a 13 anos A Gándara 1369
Guitar Vázquez Mª Paz Monforte M Especial Prodeme 1482
Jacome Froiz Noemi Lalín M De 12 a 13 anos Escola Atletismo Deza&quot 1472
Lagares Vázquez Ángel Sigüeiro H De 10 a 11 anos   1338
Leguizamón Bravo Johan David Monforte H De 12 a 13 anos Colexio Novo 1449
López Díaz Alex Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1357
López Díaz Brais Monforte H De 12 a 13 anos A Gándara 1371
López Enríquez Iago Pobra do Brollón H De 10 a 11 anos CEIP Pobra do Brollón 1386
López Expósito Michael Ferreirúa H De 14 a 15 anos Cristo Rey 1488
López González José Manuel Monforte H De 10 a 11 anos Ferroviario 1463
López Maceda Javier Sarria H De 10 a 11 anos CEIP Pobra do Brollón 1387
López Macía Lucas Pobra do Brollón H De 10 a 11 anos CEIP Pobra do Brollón 1388
López Valdés María Monforte M De 12 a 13 anos A Gándara 1362
Losada Fernández Diego Monforte H De 12 a 13 anos IES Río Cabe 1485
Losada Illanes Sara Monforte M De 10 a 11 anos Ferroviario 1476
Lourés Vega Rubén Ferreirúa H De 12 a 13 anos Cristo Rey 1489
Maciñeiras Pérez María Lugo M De 10 a 11 anos Franciscanos 1492
Martínez Castro Gerardo Monforte H De 12 a 13 anos Ourense Academia Postal 1395
Martínez Castro Raquel Monforte M De 14 a 15 anos Ourense Academia Postal 1396
Martínez Téllez Marta Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1352
Méndez Enríquez Damián Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1356
Mirón Rua Juan Monforte H Especial Prodeme 1484
Mora Núñez Aroa Monforte M De 10 a 11 anos Ferroviario 1454
Mora Núñez Belén Monforte M De 10 a 11 anos Ferroviario 1457
Moya Rodríguez Sara Monforte M De 10 a 11 anos Colexio Novo 1486
Nuñez Besteiro Diego Pobra do Brollón H De 12 a 13 anos IES Daviña Rei 1383
Nuñez Besteiro Elisa Pobra do Brollón M De 10 a 11 anos CEIP Pobra do Brollón 1398
Núñez Besteiro Eloi Pobra do Brollón H De 10 a 11 anos CEIP Pobra do Brollón 1399
Otero Fernández Aldara Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1360
Pazos Astrar Iago Lalín H De 14 a 15 anos Escola Atletismo Deza&quot 1461
Pazos Astrar Tamara Lalín M De 12 a 13 anos Escola Atletismo Deza&quot 1479
Peña Del Río Carlos Lalín H De 12 a 13 anos Escola Atletismo Deza&quot 1458
Peña Martínez Claudia Virginia Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1359
Pérez Barros Mónica Lalín M De 12 a 13 anos Escola Atletismo Deza&quot 1470
Pérez Bernárdez Aldara Monforte M De 12 a 13 anos A Gándara 1376
Pérez Martínez Alba Monforte M De 10 a 11 anos Ferroviario 1451
Piñeiro Criado Daniel Monforte H De 10 a 11 anos Colexio Novo 1397
Piñeiro Cuadrado Lucía Monforte M De 14 a 15 anos Ferroviario 1465
Quintás Carreira Iván Alexandre Vigo H De 12 a 13 anos Comesaña Sporting Club 1341
Rodríguez Álvarez Natalia Ferreirúa M Especial Cristo Rey 1487
Rodríguez Díaz Bruno Monforte H De 10 a 11 anos A Gándara 1366
Rodríguez Faro Carlos Monforte H Especial Prodeme 1481
Rodríguez González Alba Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1346
Rodríguez Lorigados Alejandra Monforte M Especial Prodeme 1483
Rodríguez Rodríguez Eva Monforte M De 10 a 11 anos Colexio Novo 1447
Rodríguez Rodríguez Juan Monforte H De 10 a 11 anos Colexio Novo 1448
Rodríguez Sanjorge Juan Monforte H De 10 a 11 anos Ferroviario 1464
Rodríguez Valcárcel Alba Monforte M De 14 a 15 anos A Gándara 1374
Rodríguez Varela Beatriz Lalín M De 12 a 13 anos Escola Atletismo Deza&quot 1456
Rodríguez Vázquez Miriam Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1355
Salgado Díaz Jimena Ourense M De 10 a 11 anos   1342
Serantes Blanco Sergio Lalín H De 14 a 15 anos Escola Atletismo Deza&quot 1478
Setién Liz Yago Monforte H De 14 a 15 anos A Gándara 1380
Soto Pallares Uxía Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1347
Souto Varela Avelino Lalín H De 12 a 13 anos Escola Atletismo Deza&quot 1455
Suarez Crespo Lucía A Baña M De 10 a 11 anos   1491
Tierra Arias Adnrés Monforte H De 10 a 11 anos Ferroviario 1452
Toimil Cornado Pedro Lalín H De 10 a 11 anos Escola Atletismo Deza&quot 1473
Traseira Fernández Sergio Monforte H De 14 a 15 anos Ferroviario 1477
Vales Juan Carlos Monforte H De 14 a 15 anos Fundación E. C. Divina Pastora 1494
Vázquez Casar Carolina Monforte M De 12 a 13 anos A Gándara 1365
Vázquez Casar Raúl Monforte H De 12 a 13 anos A Gándara 1373
Vázquez Expósito Izaskun Monforte M De 10 a 11 anos A Gándara 1364
Vázquez Expósito Sheila Monforte M De 12 a 13 anos A Gándara 1368
Vázquez Expósito Yanira Monforte M De 14 a 15 anos   1450
Vázquez Martínez Erio Quiroga H De 12 a 13 anos CEIP Quiroga 1443
Vázquez Rodríguez Miguel Monforte H De 12 a 13 anos Ferroviario 1469
Veiga Varela Saray Ferreirúa M De 10 a 11 anos Cristo Rey 1490
Viana Soto Diego Lalín H De 14 a 15 anos Escola Atletismo Deza&quot 1460
Vila González Arturo Monforte H De 12 a 13 anos A Gándara 1370
Villar Rodríguez Manuel Monforte H De 10 a 11 anos Ferroviario 1466